TalTech on EIT Digitali Magistrikooli kaudu liitunud Euroopa parimate tehnoloogiaülikoolide võrgustikuga. Üheskoos pakutakse üliõpilastele topelt diplomiga magistrikraadi. EIT Digitali magistriõppes on süvatehnoloogilised teadmised  ühendatud innovatsiooni ja ettevõtlusõppega ehk õpe keskendub sellele, kuidas muuta tehnoloogilisi lahendusi äriliselt tasuvaks.

Tule infotundi Zoomis 24. märtsil kell 15:00

EIT Digitali projektijuhi Regina Erlenheimi sõnul pakub magistrikool kaheaastast õpet, mille käigus saavad tudengid minna ülikooli kahes erinevas Euroopa riigis. „Selline lähenemine aitab koostada vastavalt oma huvidele ja oskustele sobiva õppekava. TalTechis saab spetsialiseeruda digitaalsele lahendustele tootmises ja tööstuses. Digitaalsete lahenduste õppekava on seejuures üks uusimaid EIT Digitali magistrikooli programmide seas,“ rääkis Erlenheim. Ta lisas, et alates 2021. aasta sügisest tervitab TalTech esimesi õpilasi digitaalsete lahenduste programmist nende teise aasta õpinguteks.

Nüüd oleme aga juba uute tudengite otsingutel ning sel kevadel on EIT Digitali magistriprogrammi kandideerimine avatud kuni 12. aprillini, märkis Regina Erlenheim. Enne valiku tegemist on võimalik liituda ka EIT Digitali Magistrikooli infotunniga kolmapäeval, 24. märtsil kell 15.00 Zoomis

Uuri EIT Digitali Magistrikooli kohta juurde siit