Lähtuvalt sellest, et Tallinna Tehnikaülikool asendas füüsilised lõpuaktused digitaalsetega, palume IT-teaduskonna lõpudiplomite järele tulla dekanaati alates 25. juunist.

Palume kõikidel IT-teaduskonna lõpetajatel tulla lõpudiplomi järele IT-majja dekanaati (Akadeemia tee 15a 1. korrus) ajavahemikul: 25.06.2020 - 10.07.2020:
E-N kell 9.00 – 15.00
R kell 9.00 – 13.00

Võta kindlasti kaasa isikut tõendav dokument! Enne jaanipäeva võivad diplomid saada talvised lõpetajad. Palju õnne kõikidele lõpetajatele!

Kui ise pole võimalik kohale tulla, võib diplomi vajaduse korral välja võtta ka volitatud esindaja – aktsepteeritud on digitaalselt allkirjastatud, skaneeritud või pildistatud lihtvolikirjad, mis tuleb enne saata e-postiga oma dekanaati. Dekanaadi ees on ka TalTechi fotostend, kus on võimalik teha kena jäädvustus.

Vaata virtuaalset IT-teaduskonna lõpuaktust 19. juunil kell 18.00 siit.

Seoses kehtiva 2+2 läheduspiiranguga asendab Tallinna Tehnikaülikool füüsilised lõpuaktused digitaalsetega. Nii saavad lõpetajad väiksemates seltskondades – lähimate õpingukaaslastega või pereringis – korraldada turvaliselt mõnusa äraolemise ning õpingutele digiülikoolis väärikalt joone alla tõmmata.  Täpsem info, millal, kus ja kuidas lõpuaktused ekraanidele ilmuvad, juba lähiajal.