Tähelepanu! Oleme otsustanud TalTechi magistriõppe infotõhtu 17. märtsi õhtul ära jätta arvestades hetkel riigis kehtivat eriolukorda. Lükkame ürituse hetkel teadmata ajaks edasi ja töötame välja parima võimaliku formaadi, kuidas mõne aja pärast ikkagi saaksite magistriõppe programmidega tutvuda.

Seni võite meie õppekavadega tutvuda lehega teejuht.taltech.ee. Iga õppeprogrammi kirjelduse lõpus on ka programmijuhi kontaktid ja võite oma küsimused hetkel e-kirjaga programmijuhtidele saata.

Tallinna Tehnikaülikool kutsub üles kõiki kõrgharidust omandanud või omandamas huvilisi saama osa 17. märtsil toimuvast virtuaalsest TalTechi magistriõppe infoõhtust.

Infoõhtu on asendamatu väärtusega neile, kes soovivad edasi õppima minna, kuid ei ole veel kindlad, millist eriala valida, kes ei tea, millised on TalTechi magistriõppe sisseastumistingimused ning tähtajad, või kes ei ole veendunud selles, millist lisandväärtust kõrgem kraad neile tulevikuks loob.

Vastuvõtutingimuste infotund ja õppeprogrammide tutvustused toimuvad virtuaalselt webinari vormis, kus saab esinejale esitada küsimusi ja otse programmijuhtidega suhelda.

Üritusel osalemiseks palume eelnevalt registreerida siin.

Programm:

17.30-18.00 vastuvõtutingimuste tutvustamine

18.15-19.15 Erialade 1. infotund

19.30-20.30 Erialade 2. infotund

Kõiki webinare saab ka järelevaadata.

Infoõhtul on esindatud nii erialade õppejõud, kes infotundides eriala sisu ja õppekorraldust tutvustavad, kui ka ülikooli tudengid ja vilistlased, kes saavad oma kogemusi ja soovitusi kõikide huvilistega jagada.

TalTech vilistlaste keskmine sissetulek on kõrgem kui teiste avalik-õiguslike kõrgkoolide lõpetajatel. Liitu üritusega ning saa teada, miks just TalTechis õppimine on niivõrd hinnatud Eesti tööandjate seas!

Uuendatud magistriõppe erialad leiad siit.

Sündmus toimub paralleelselt ka välisüliõpilastele!

Lisainfo:
sten.kalder@taltech.ee

Vastuvõtt TalTechi on aastaringselt avatud! Kui oled oma eriala valikus kindel, siis on sul võimalik esitada vastuvõtuavaldus juba täna, sisseastumise infosüsteemis: www.sais.ee.