2. detsembril jagati Mektorys toimunud pidulikul tseremoonial välja järjekordsed 10  Peep Sürje nimelise fondi 1000-eurost stipendiumi teedeehituse ja geodeesia õppekava üliõpilastele.

Sel korral said stipendiumi:

• Jane-Ly Tammekivi
  • Norman Laidvee
  • Mario Roland Linde
  • Indrek Amor
  • Gert Jõgiste
  • Marleen Võsa
  • Karl Kadak
  • Carmel Luud
  • Günther Lillepruun
  • Jan-Daniel Peterson
Sürje stip saajad 2021

Marika Sürje koos stipendiaatidega

Peep Sürje nimelise teedeehituse ja geodeesia fondi eesmärk on luua üliõpilastele paremad võimalused keskendumaks õpingutele, et tagada eriala kestlik areng.

Stipendiumid on mõeldud Tallinna Tehnikaülikooli kuni kümnele inseneriteaduskonna teedeehituse ja geodeesia eriala 2.-7. semestri üliõpilasele, kes täidavad edukalt õppekava, on oma eriala fännid ning kelle eesmärgiks on areneda tipptegijaks.

Fondi on algatanud järgmised  teedeehituse ja geodeesia valdkonna ettevõted: AS Teede Tehnokeskus, Verston Ehitus OÜ, OÜ Stratum, AS TREF Nord, Teedeprojekt OÜ, Skepast&Puhkim OÜ; Ehituse ja Tarkvara Inseneribüroo OÜ, OÜ Üle, OÜ Reaalprojekt; Rakendusgeodeesia ja Ehitusgeoloogia Inseneribüroo OÜ, AS TREV-2 Grupp, AS TREF; Nordecon AS; OÜ Tinter-Projekt, OÜ Kiirwarren.KL; OÜ Toner-Projekt; ERC Konsultatsiooni OÜ; Estroad OÜ; Tallinna Teede AS; OÜ Hades Geodeesia; T-Model OÜ; AS Taalri Varahaldus; GRK Infra AS; T-konsult OÜ; Roadplan OÜ; OÜ 100 Aakrit