Tallinna Tehnikaülikool

Eesti IT-tippkeskuse EXCITE konverentsil rääkis Tallinna Tehnikaülikooli juhtimissüsteemide modelleerimise tenuuriprofessor Juri Belikov IT rollist energeetikas. Tema sõnul on IT ja energeetika üha rohkem üksteist toetavad ja üksteisest sõltuvad. Samas eeldab see ka inimeste motiveerimist muutusi vastu võtma. Vaata lähemalt Juri Belikovi ettekandest.

Juri Belikovi ettekanne pärineb 9. märtsil 2022 toimunud Eesti IT-tippkeskuse EXCITE konverentsilt „Tulevik kuulub uudishimulikele“. Täispikka konverentsi saab uuesti vaadata siit.

Tippkeskus EXCITE ühendab Eesti IT-teaduse absoluutseid tippe, eesmärgiga uurida ja välja töötada meetodid turvaliste ja töökindlate IT-süsteemide ja -teenuste arendamiseks. EXCITE teadlased arendavad teaduslike meetodite abil kindlaid ja usaldusväärseid IKT-süsteeme, rakendades neid kõikjal, kus võimalik – keskendudes muuhulgas tervishoiu, ohutuse, keskkonnakaitse, panganduse jmt valdkondadele. Tippkeskusesse kuulvad Tallinna Tehnikaülikooli, Tartu Ülikooli ja Cybernetica AS-i tippteadlased.

Tutvu IT-tippkeskusega EXCITE lähemalt: www.excite.it.ee

Laeb infot...