Üliõpilane, kui oled huvitatud õpetajaameti põnevamate külgede avastamisest, siis oodatakse Sind kandideerima Haridus- ja Noorteameti programmi „Hariduse tulevikutegijad”.

Tulevikutegijad

Miks kandideerida?

Õpetajaamet on hea võimalus ennast teostada, olla positiivne eeskuju, arvamusliider ja protsesside mõjutaja nii kogukonna kui ka riigi tasandil. Programmis saad aimu tänapäevasest õpetajatöö sisust, panna proovile oma juhioskused ja tutvuda inspireerivate inimestega haridusmaastikul.

Kellele on programm mõeldud?

Programm on mõeldud kõikide erialade bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe üliõpilastele, kes ei ole õpetajakoolituse tudengid, kuid kes on valmis kaaluma õpetajaametit kui üht võimalikku karjäärivalikut. Programmi jooksul ei pea asuma õpetajaametisse!

Millal, kus ja kuidas?

Programm kestab augusti lõpust detsembrini. Õppetöö toimub viies moodulis, kus muuhulgas tutvustatakse kaasaegseid õpetamistrende, teiste arengu toetamist, tagasiside andmist ning kuidas disainida õppimist ja tundi. Tegevuste käigus külastatakse mitmeid koole Eestimaa erinevais paigus, et näha, kuidas toimub tänapäevane õppetöö.

Kuidas liituda?

Kandideerimisavaldusi oodatakse 14. maini: kadri.ratas@harno.ee.

Rohkem infot programmi ja kandideerimise kohta leiab Haridus- ja Noorteameti kodulehelt.

Programmis osalemine on tasuta.

"Hariduse tulevikutegijad" Facebooki üritus