Eesti suurim tudengitele suunatud karjääriüritus Võti Tulevikku toimub 15.–17. märtsil 2022 Tallinna Tehnikaülikoolis ja veebis.

Brigitta Uibo

Tudengiorganisatsiooni BEST-Estonia korraldatud hübriidüritusel saavad ettevõtted osaleda karjäärimessil, läbi viia seminari või töötuba ning kajastada kataloogis infot enda kohta. Pakume nii tudengitele kui ka ettevõtetele mugavat võimalust luua kontakte edukate praktika- või töölepingute sõlmimiseks. Esmakordselt toimub karjääriüritus hübriidversioonina ehk nii kohapeal kui ka veebi vahendusel, et jõuda motiveeritud tudengiteni üle kogu Eesti. Ettevalmistused Võti Tulevikku 2022 jaoks käivad juba täie hooga.

Peale selle, et 2022. aastal toimub karjääriüritus esimest korda hübriidversioonina, on projektitiim teinud ka mõningasi muudatusi. Tavapärasele eestikeelsele veebilehele on lisandunud ingliskeelne. Karjääriürituse kontseptsiooni laiendamiseks oleme teinud Võti Tulevikku podcast’i, kus arutletakse mitmesugustel noortele suunatud karjääriteemadel. Ja lõpetuseks, et kohapeal ettevõtetega tutvumine ei oleks liiga intensiivne, oleme tudengitele loonud chill-ala, kus puhata ja mõtteid koguda.

2021. aasta märtsis toimunud Võti Tulevikku oli järjekorras 31. ning tõi kokku 73 ettevõtet ja üle 10 500 osaleja. Kurvastuseks meile kõigile toimus üritus piirangute tõttu veebis, kuid sellele vaatamata jäid nii 2. märtsil toimunud messipäev kui ka järgnevatel päevadel toimunud seminarid nii tudengitele kui ka ettevõtetele kauaks meelde. Tudengid said tutvuda meeldivate tööandjatega ja osaleda põnevates loengutes ja töötubades. Kõiki eelmisel aastal toimunud seminare saab järele vaadata ka Võti Tulevikku Youtube’i kanalilt.

Aga teiega kohtume juba 15.–17. märtsil 2022 Tallinna Tehnikaülikoolis!

Jälgi infot www.vt.ee.

Võti Tulevikku TalTechi esindus