Tallinna Tehnikaülikool

Praegu on parim aeg võtta kätte ja end harida. Kutsume kõiki üles võtma vastu #AIväljakutse ja osalema maailma kõige populaarsemal tasuta veebikursusel – Elements of AI!

Elements of AI kursusel osalemine on ideaalne võimalus oma vaba aega asjalikult sisustada ning samal ajal saada kasulikke teadmisi tehisintellektist ja selle üha kasvavast olulisusest meie igapäevaelus.

Kursusel osalema on oodatud kõik huvilised hoolimata vanusest, soost, haridustasemest või elukohast. Seda enam, et eelnevad teadmised programmeerimisest või tehnoloogiast pole vajalikud.

Võid kursust läbida nii omas tempos kui ka etteantud kuuenädalase õppeplaani abil. Elements of AI kursuse läbimiseks ajapiirangut ei ole, aga kõik tublid lõpetajad saavad sertifikaadi.

Ennast saavad täiendada juba haridustee lõpetanud inimesed, gümnasistid, kes saavad aimu ülikoolielust, ning praegused tudengid, kes saavad võimaluse teenida kursuse eest 2EAP-d! Viimast saavad loomulikult taotleda ka kõik teised kursuse läbijad.

Elements of AI veebikursuse leiab aadressilt www.elementsofai.eeOsalemiseks tuleb luua konto ning asuda ülesandeid lahendama.

Elements of AI kursuse eesmärk on kasvatada ühiskonna teadlikkust tehisintellekti teemadel. Kursuse töötasid välja 2018. aastal tehnoloogiaettevõte Reaktor ja Helsingi Ülikool ning praeguseks on osalejaid juba rohkem kui 350 000 inimest 110 riigist. Kursuse Eesti patroon on president Toomas Hendrik Ilves.

Ole 1% eestlaste hulgas, kes kursusest osa võtab ning teeme koos Eesti targemaks!

Laeb infot...