Tallinna Tehnikaülikool

Alates 21. veebruarist saab registreeruda tehnikaülikooli avatud uste päeva töötubadesse, mis toimuvad 28. veebruaril. Osalejate arv töötubades on piiratud, nii et oma tulekust tuleks ülikoolile varakult teada anda.

Töötubade eesmärgiks on erialadega tutvumine. Ekskursioonil tekstiilitehnoloogia laboritesse külastatakse tootearenduse, tekstiilijäätmete ümbertöötlemise, rõivaste ja tekstiiltoodete 2D/3D ning targa tekstiili laboreid ja õppeklassi. Toidu- ja biotehnoloogia töötoas räägitakse aga sellest, kuidas kontrollida jääkristalle kasutades looduses leiduvaid jääga seonduvaid valke. Keskkonna-, energia- ja keemiatehnoloogia õppekava tutvustamiseks näidatakse ja seletatakse osooni kasutamist saastunud vee puhastamisel. Füüsikaliste protsesside töötoas modelleeritakse keha liikumist Maa, Marsi ja Veenuse atmosfääris ning satelliidi või maanduri liikumist Maa gravitatsiooniväljas. IT-töötoas programmeeritakse muusikat Sonic Pi-ga.

TalTechi avatud uste päev on 28. veebruaril, koolivaheaja teisel päeval. Lisaks töötubadele saab osaleda ka eriala- ja tudengielumessil, külastada laboreid, kuulata loenguid ja võtta osa ringkäikudest.

Sel päeval on külalised oodatud TalTechi inseneri-, IT-, majandus- ja loodusteaduskonda. Samuti saab sisseastumisinfot Virumaa, Tartu ja Kuressaare kolledžite ning Eesti Mereakadeemia kohta.

Avatud uste päevale ja töötubadesse saab registreeruda siin.

Laeb infot...