30. märtsil kell 15.00 korraldab Knoveli esindaja Gill Brailsford spetsiaalselt Tehnikaülikoolile ingliskeelse veebiseminari „Hints & Tips for Sharing Online Resources on Knovel“ tutvustamaks uusi Knoveli e-ressursside kasutamise, jagamise ja Moodle`i kursusele integreerimise võimalusi.

Knoveli seminar

Knovel on pilvepõhine platvorm, mis võimaldab lahendada erinevaid rakendus- ja inseneriteaduste probleeme. Mugav kasutajaliides teostab otsinguid multidistsiplinaarsetest andmebaasidest, sh e-raamatutest. Otsisüsteem „mõistab“ insenerikeelt, leiab vajalikke andmeid interaktiivsetest tabelitest, graafikutest, võrranditest, valemitest jne, konverteerib suurusi ning võimaldab teha koheselt vajalikke arvutusi leitud materjalide põhjal. Süsteem võimaldab andmete eksportimist teistesse keskkondadesse, näit Excelisse ja MathCADi.

Eriti oodatud on inseneriteaduskonna üliõpilased, teadlased ja õppejõud. Kasutage suurepärast võimalust Knoveli lahenduste kasutamisel insenerihariduse veebipõhise õpetamise ja õppimise hõlbustamiseks.

Osalemiseks klikkige Microsoft Teams meeting linki: Click here to join the meeting

Raamatukogu erialainfo talitus info@lib.taltech.ee