Tallinna Tehnikaülikool

Tulevase eriala valimine on üks olulisemaid otsuseid, mida teha. Oleme koondanud siia kogu vajaliku info selleks, et saaksid teha teadliku ja parima valiku oma tuleviku kujundamiseks.

Vaata uuesti TalTechi avatud uste nädalat

Aprilli lõpus sai nädala jooksul iga päev tutvuda põhjalikumalt ühe TalTechi õppevaldkonnaga: infotehnoloogia, inseneeria, looduse, majanduse ja merendusega. Muuhulgas saad suurepärase ülevaate nii õppimisest, tudengielust, sportimisvõimalustest, majutusest ja kõigest muust, mis valiku tegemisel oluline. 

Infotehnoloogia teaduskond

TalTechi sisseastuja podcastid

Alati on parim teha oma valik tuginedes kellegi teise kogemusele või nõuannetele. TalTechi podcastist leiad põnevat kuulamist nii konkreetsete õppekavade, põnevate ametite kui tudengielu kohta.  

TalTech Podcast

TalTechi podcastid

Pane end proovile TalTechi chatbotis

  • Vestle TalTechi vestlusrobotiga, lase endale rääkida Tehnikaülikooli õppekavadest või tee meelelahutuslik sobivustest, mis aitab Sul tulevast eriala valida. Mõnusat vestlemist!
  • Selgeltnägija. Kas võib, me hämmastame Sind oma selgeltnägemisvõimetega? Selleks on sul vaja paberit ja pliiatsit. Olemas? Alustame? Kliki lingile ja uues aknas avaneb Facebook Messengeris Sulle ülesanne. 
  • Sobivustest. Esitan Sulle väljakutse – näita enda tõelist palet ning ma ütlen Sulle, milline Tallinna Tehnikaülikooli teaduskond võiks Sulle sobida. Selleks vasta palun küsimustele ehk tee kiire meelelahutuslik sobivustest!

Mida õppida?

Ikka veel ei tea, mida õppima hakata? TalTechis on võimalik valida endale sobiv eriala 32 õppeprogrammi vahel. Milline aga võiks just sulle kõige sobivam olla? 

Tutvu õppekavadega teejuht.taltech.ee
 

Nõuanded lapsevanematele

TalTechi karjäärinõustaja Monika Sutrop annab lapsevanematele nõuandeid, kuidas praegusel keerulisel ajal olla oma lapsele toeks eriala valikul. 

Loe soovitusi 

Vastuvõtutingimused

Vastuvõtt bakalaureuse- ja integreeritud õppesse toimub üldjuhul riigieksamite tulemuste alusel. Rakenduskõrgharidusõppesse kandideerimiseks on üldjuhul nõutav keskharidust tõendava dokumendi keskmine hinne. Olenevalt õppekavast võib lisaks olla ka erialane katse, motivatsioonikiri, vestlus vms.

Kõikide õppeprogrammide vastuvõtutingimustega saab tutvuda SIIN

Nõuandeid, soovitusi ja kasulikku infot sisseastumise kohta ning avalduse esitamise kohta saad SIIT
 

matemaatikakursus

Tasuta TalTechi matemaatikakursus

Tutvu õppekavadega ja vali endale sobiv välja. Kui oled seda teinud, siis avalduse saad esitada juba täna. Vastuvõtt kestab kuni 6. juuli kell 12.

Laeb infot...