Tallinna Tehnikaülikooli 105. aastapäeva tähistamiseks toimuv Linnakupidu 8. septembril on ideaalne võimalus kutsuda kokku oma kunagised kursusekaaslased ja veeta ühekoos meedejääv päev. Registreeri oma vilistlaskokkutulek juba varakult!

Vilistlaste kokkutulek Linnakupeol 2022
Vilistlaste kokkutulekud Linnakupeol 2022. aastal

Kas õppisid sel või eelmisel sajandil, kas lõpetasid TalTechi, TTÜ või TPI – tipikaks jääte igavesti, nii et tule oma kursusekaaslastega ja meenutage vanu aegu otse Linnakupeo sündmuste tulipunktis!

Tehnikaülikooli vilistlasliikumise keskus on abiks grupi/kursuse kokkutulekuks ruumide broneerimisel, ringkäikude registreerimisel, soovi korral toitlustuse korraldamisel ning muude organisatoorsete küsimuste lahendamisel.

Registreeri oma kokkutulek siin.

Päeva jooksul toimub ülikooli Mustamäe linnakus ka erinevaid põnevaid tegevusi, millest saate üheskoos osa võtta. Näiteks saab end proovile panna discgolfis, tutvuda e-(kasti)ratastega, külastada Ain Toimi näitust „Insenerikunst“, ülikooli arhiivi või osaleda linnakuekskursioonidel.

Peale ülikooliaegade meenutamist saate üheskoos liikuda Linnakupeo järelpeole, kus kultuurielamust jagub igale maitsele.

Õhtuse programmi avab legendaarne Rein Rannapi rock-kantaat „Ilus maa“, mis toimub ülikooli peahoone aulas ja milles löövad kaasa ka kõik Tehnikaülikooli kultuurikollektiivid. Õhtule panevad vägeva punkti Eesti parimad artistid – Kukerpillid, Terminaator ning 5MIINUST.

Õhtune programm (sh rock-kantaat) on tasuline, kuid mida varem pileti soetad, seda soodsamalt peole saad.

Tutvu Linnakupeo programmi ja piletiinfoga: www.taltech.ee/linnakupidu.