Kuni 20. maini 2021 kestab Krisostomuse traditsiooniline kevadpakkumine. Valikus on üle miljoni raamatu maailma juhtivatelt kirjastustelt kuni 25% allahindlusega.

Raamatute valiku leiate Krisostomuse kampaanialehelt Kevadine sooduspakkumine.

Kasutage head võimalust tellida raamatukogusse uusi õppe- ja teadustöös vajalikke raamatuid! Raamatute valimisel on abiks erialainfo talituse ainespetsialistid.

Otsing: https://www.kriso.ee/cgi-bin/shop/campaign.html

• Jälgige, et oleks valitud ingliskeelsete raamatute andmebaas.

• Otsitulemustes kuvatakse alati esimesena sooduskampaania raamatud. Valige välja ja koguge huvipakkuvad raamatud Ostukorvi.

• Vajutage lingil Soovita seda raamatut TalTech raamatukogule (nähtav ülikooli võrgus). Olles väljaspool ülikooli võrku, tuleb ostukorvis valida link Soovita seda nimekirja ja e-maili lahtrisse sisestada kai.kalvik@taltech.ee

• Sisestage oma struktuuriüksuse andmed ja vajutage lingil Saada nimekiri.

• Saadetud raamatute nimekiri jõuab Krisostomusele ja koopia tuleb ka Teie postkasti (kahjuks vahel rämpsposti).

Tutvumiseks tellitud raamatud hakkavad raamatukokku saabuma jooksvalt, alates juunikuust. Raamatukogu ainespetsialistid teavitavad tellijaid, kui raamatud on saabunud erialainfo talitusse (LIB-221) näitusele. Raamatutega saab tutvuda ka sügissemestri alguses.

Näitusel teeme koos teiega lõpliku valiku, millised raamatud ostame ja millised tagasi saadame.

Jääme ootama teie soovitusi!