Tallinna Tehnikaülikool ja teised EuroTeQi kuuluvad Euroopa tehnikaülikoolid on liitunud projektiga, mille eesmärk on selgitada välja, kuidas tehnikaülikoolid saaksid luua inseneridele turu vajadustele paremini vastavaid täiendusõppe võimalusi. Vasta küsimustikule, et anda oma panus selle saavutamiseks.

Tuleviku insener

Projekti ühe keskse osana uuritakse, milliste oskustega töötajaid ettevõtted lähiaastatel vajavad.

Sellega seoses palume teil võtta 10 minutit aega, et jagada meiega enda arvamust selle kohta, millised oskused on tulevaste inseneride puhul kõige olulisemad.

Küsitlusele saab vastata siin.

Soovime teada, milliseid tehnilisi oskusi ja isikuomadusi peaksid insenerid teie arvates endas kindlasti arendama, et kindlustada endale tulevikus töökoht teie ettevõttes või tegevusvaldkonnas.

Tallinna Tehnikaülikool ja teised EuroTeQi ülikoolid kasutavad tulemusi selleks, et töötada välja uusi kutsealasele arengule suunatud kursusi, mis tagavad inseneridele võimaluse omandada neilt tööturul oodatavad oskused.

Küsitlusele vastamise tähtaeg on 4. märts.

EuroTeQi kohta saate lähemalt lugeda siit