Majandusteaduskonnal on suur rõõm ja au välja kuulutada 2022. aasta publikatsioonipreemiate saajad.

raamaturiiul

Valikute tegemine, nagu ikka, oli tõeliselt keeruline. Lähtuvalt teaduskonna tunnustamise eeskirjast määratakse preemia eelmisel kalendriaastal ilmunud ja ETISes kajastatud teaduspublikatsioonide seast 1.1. klassifikatsiooni artiklitele, mis ei ole kahel eelneval aastal teaduskonna või ülikooli poolt premeeritute hulka kuulunud. Üldjuhul peab artikli autor olema preemia määramise hetkel teaduskonnas tööl vähemalt hõivega 0,75 (doktorant-nooremteadurite koormus võib olla väiksem), kuid seekord tehti teaduskonna üldpõhimõtetes erand kahele FT50+ ajakirjas ilmunud artikli autorile. Eraldi preemia määratakse artiklile, mis on avaldatud kõrge mõjufaktoriga ajakirjas ja on seotud eetika, vastutustundlikkuse või jätkusuutlikkuse valdkonnaga.

Meie teadlased on olnud väga pühendunud ning töötanud eriilmeliste teemadega, mis peegeldavad ühiskonnas ja majanduses toimuvaid protsesse. Meie teadusartiklid on leidnud väljundi erinevates mainekates ajakirjades ning väljaannetes. Täname kõiki suurepärase töö eest!

Majandusteaduskonna 2022 aasta publikatsioonipreemiate saajad on:

Tiina Randma-Liiv – R.Nurkse innovatsiooni ja valitsemise instituudi täisprofessor, teadusprodekaan

"Adoption is not enough: Institutionalization of e-participation initiatives" (Public Policy and Administration)

Simona Ferraro – Majandusanalüüsi ja rahanduse instituudi vanemlektor

"Local governments’ efficiency and educational results: empirical evidence from Italian primary schools" (Applied Economics)

Laivi Laidroo – Majandusanalüüsi ja rahanduse instituudi kaasprofessor, õppeprodekaan

"Performance of FinTechs: Are founder characteristics important?" (Journal of East European Management Studies)

Mari Avarmaa –  Ärikorralduse instituudi vanemlektor, dekaan

Linda Desiree Hollebeek – Ärikorralduse instituudi kaasatud professor

"Moving the stakeholder journey forward" (Journal of the Academy of Marketing Science)

Wolfgang Johannes Max Drechsler – R.Nurkse innovatsiooni ja valitsemise instituudi täisprofessor

"In the Semi‐Shadow of the Global West: Moroccan zawāyā as Good Public Administration" (Public Administration Review)