Tallinna Tehnikaülikooli tudengiorganisatsioonide sekka on jõudmas täiesti uus tudengiorganisatsioon, mille suureks eesmärgiks on suurendada ülikooli ühtekuuluvustunnet ning patriootlikust, olla justkui ülikooli oma enda fännklubi.

TalTechi fänn
TalTechi korvpallimeeskonna fänn

Organisatsioon korraldab ülikoolis nii spordi- kui ka kultuuriüritusi, toetab aktiivselt tehnikaülikooli tublisi sportlasi ja teeb koostööd teiste tudengiorganisatsioonidega, et tuua üksteisele lähemale kogu meie ülikoolipere- tudengid, vilistlased, doktorandid, õppejõud, professorid, juhtkond ning töötajad.

Selleks, et see organisatsioon tervet ülikoolipere kõnetaks, oleks väga tähtis omada ühte eriti ägedat ning väärilist nime, mida iga liige au ja uhkusega endaga kaasas kannaks.

Nime valimiseks soovitaksegi pöörduda just teie kõigi poole!  Altpoolt leiate lingi, kuhu saate kirjutada enda meelest organisatsioonile sobiliku ja kõiki kõnetava nime. Konkursi esimene osa kestab kuni 15.02, peale mida valib organisatsiooni juhatus välja finalistid, kes lähevad alates 16.02 kuni 22.02 toimuvale rahvahääletusele.

Lisaks võidunime autorit, premeeritakse TalTech - Tallinna Tehnikaülikooli, Tupla Eesti ning Tridensi poolt vääriselt ka ühte õnnelikku, kes omapoolse pakkumise teele paneb.

Jäädvustage end ajalukku pakkudes uuele tudengiorganisatsioonile sobilik nimi SIIA.