TalTech ja Ülemiste City kutsuvad osalema tuleviku linna häkatonil, mis toimub 23.-25. oktoobril TalTech Mektorys valdkonna parimate mentorite ja ekspertide juhendamisel.

Sul on võimalus välja töötada nutikaid tuleviku linna lahendusi Ülemiste City ja TalTech/Tehnopol linnaku arenguks. Saad näidata oma annet, lihvida oskusi, suhelda valdkonna ekspertidega ja rääkida kaasa tuleviku linna arendamises.

Lisaks pakume uudsel disainisprindi (Google Design Sprint) meetodil ideest lahenduse väljatöötamise kogemust, mis aitab saavutada tulemusi. Loomulikult ka sööki ja jooki, et kogu häkatoni vältel terav püsida!

Lahendamist ootavad 7 väljakutset!

Targa linna väljakutsete lahendamine vajab erinevaid kompetentse: IT, ehitus ja arhitektuur, insenerid, analüütikud, tootedisain, majandus, turundus, sotsiaalteadused. Kui tunned, et Sul on mõni nendest oskustest/teadmistest olemas, siis tule häkatonile!

RINGMAJANDUS

• Tuleviku linn on roheline ja jäätmevaba (Ülemiste City)
  • Tuleviku ülikoolilinnakus on nutikad keskkonnalahendused (TalTech/Tehnopol)

KOGUKOND

• Tuleviku linn on kaasav (Ülemiste City)
  • Tuleviku ülikoolilinnakus on kogukondlik sümbioos (TalTech/Tehnopol)

MOBIILSUS

• Tuleviku linn on autovaba (Ülemiste City)
  • Tuleviku linna bussipeatused on nutikad ja inimsõbralikud (Ülemiste City)
  • Tuleviku ülikoolilinnak on multifunktsionaalne ja liikuv (TalTech/Tehnopol)

Loe lähemalt väljakutsete kohta ja märgi registreerumisel 3 teemat, mida soovid häkkida.

KEDA OOTAME?
Ootame osalema Eesti kõrgharidusasutuste, ülikoolide ja rakenduskõrgkoolide tudengeid ja gümnasiste. Aga ka kõik teised tuleviku linna huvilised on teretulnud!

REGISTREERU JUBA TÄNA, HÄKATONI KOHTADE ARV ON PIIRATUD! Registreeru SIIN

Liitu ka meie Facebook lehel oleva üritusega

PS! Häkaton toimub inglise keeles.

Küsimuste korral kirjuta: kerje.kivinurm@taltech.ee

Häkaton toimub koostöös Ülemiste Cityga.
Projekti läbiviimist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond (Kesk-Läänemere Interreg Programm 2014-2020).

Tuleviku linna häkaton