Tallinna Tehnikaülikool

Paljude jaoks on käes küsimuste, vastuste ja otsuste aeg. Kuhu ülikooli Sa edasi lähed? Mida õppima? Tallinna Tehnikaülikooli podcastide seeria aitab Sul otsustada ja nii mõnelegi suurele küsimusele vastuse leida. Seeria esimeses podcastis kõneleb Tallinna Tehnikaülikooli õppeprorektor Hendrik Voll. 

Kõigepealt sellest, miks peaks valima just TalTechi – mis on eelised teiste ülikoolide ees? Mida kujutab endast mõne aasta tagune õppeprogrammide reform ning mis metoodika alusel õppekavad valiti ja koostati? Kuidas suhestuvad õppekavad reaalse eluga?

Arutlusele tuleb ka see, mis tingib Tallinna Tehnikaülikooli lõpetajate kõrge palgataseme ning miks tudengeid juba bakalaureuseõpingute ajal tööle värbama tullakse. Kuidas suhtub sellesse ülikool ise?

Lõpetuseks räägib prorektor Hendrik ka õppevälistest tegevustest – üliõpilasorganisatsioonid, koostööprojektid, võimalused erialaga seotud eneseteostuseks ja vaba aja veetmiseks. Mis on need ettevõtmised, mida ülikool toetab ning mida tähendab see tudengitele?

Head kuulamist ja tutvu Tehnikaülikooli õppimisvõimalustega veebis: https://teejuht.taltech.ee.

TalTechi Podcast sisseastujale

Miks tulla õppima Tallinna Tehnikaülikooli?

Seeria esimeses podcastis kõneleb Tallinna Tehnikaülikooli õppeprorektor Hendrik Voll.

Laeb infot...