Alates 1. septembrist pakub raamatukogu taas võimalust õppida ja töötada 24/7.

Kolisime õpitoa uude avaramasse ruumi, mis asub raamatukoguhoone 1. korrusel kohviku ja garderoobi vahel.

Ruumi LIB-103 pääsevad Tehnikaülikooli töötajad ja üliõpilased oma TalTechi ISIC, ITIC või personalikaardiga. Pärast raamatukogu ja ülikooli välisuste sulgemist pääseb ruumi raamatukogu pöördukse kõrval oleva, kaardiga avatava välisukse kaudu.

24/7 õpituba pakub iseseisva õppimise ja koostöötamise võimalust ka pärast raamatukogu sulgemist ja väljaspool loenguaega. Laenutades raamatukogust vajalikku kirjandust kaasa, saad raamatukogu õpitoas töötada ööpäevaringselt ning olemas on kiire ligipääs kõigile ülikooli raamatukogu pakutavatele teadusandmebaasidele. Õpituba avardab individuaal- ja rühmatöö võimalusi, samuti saab seal läbi viia arutelusid, korraldada töötubasid, konsultatsioone jm.

Ruumis on neli kiire võrguühendusega arvutit, WiFi levi, võimalus kasutada suuremat kuvarit oma sülearvutiga töötamiseks ja Print In City printer-koopiamasin. Rühmatööalasid saab liigutatava mööbliga ise ümber kujundada, eraldi on väiksem ruum kuni kümne inimesega koos töötamiseks. Üheaegselt saab umbes 100m2 suurust 24/7 õpituba kasutada kuni 40 inimest.

Täiendame õpitoa sisustust ja arendame tema erinevaid kasutusvõimalusi pidevalt edasi.

Lisainfo: Maris Nool, 620 3572, maris.nool@taltech.ee

24/7 õpituba