Raamatukogu koolituste eesmärgiks on arendada infokirjaoskust: jagada teadmisi ja oskusi tulemuslikuks infootsinguks nii traditsioonilistest kui e-infoallikatest, õpetada leitud informatsiooni kriitiliselt hindama ning eetiliselt kasutama.

Igal kolmapäeval kell 15.00 toimub raamatukogu koolitusruumis LIB-217 koolitus Kuidas leida kirjandust ja viidata. Eelregistreerimine ei ole vajalik, soovitav kaasa võtta sülearvuti. NB! Iga kuu viimasel kolmapäeval inglise keeles!

Lisaks toimuvad viitehaldustarkvarade Zotero ja Mendeley koolitused nii eesti kui inglise keeles, PRIMO ja Grammarly tutvustused ja palju muud. Iseõppija leiab infootsingu kursuse Moodle’ist.

Arenda oma infokirjaoskust – vali raamatukogu koolituskalendrist huvipakkuv koolitus või tule konsultatsioonile!

Rohkem infot aadressil info@lib.taltech.ee