8. septembril Linnakupeo raames toimunud Tallinna Tehnikaülikooli Üliõpilasorganisatsioonide Eesti-maailmameistrivõistlused viievõistluses tõi kohale rekordilised 26 võistkonda. Nagu ka eelmisel aastal, kuulus viievõistlus ka Rektori karika võistluskavasse.

slipnflip
Viievõistluse ala "Slippar og Flippar"

Sel aastal kuulusid viievõistluse kavasse zorbpall footdarts, Ruubiku kuubiku kiirlahendamine, slippar og flippar, munaheide ning hot dogi kiirsöömine. 26 võistkonna seast väljus sel aastal võitjana inseneride "Lendavad Sirklid". Esikolmikusse mahtus taaskord BESTi võistkond "Karvased" ning esmaskordselt said esikolmiku rõõme nautida loodusteaduskonna üliõpilaskogu noored "LÜK 2"

Vaata kogu ürituse pilte SIIT

19. Paadialused
  20. TK Tibud
  21. INSÜK 1
  22. SKA Riigiteataja (külalised)
  23. BARITONID
  24. TK vanurid
  25. Kaitseväeakadeemia (külalised)
  26. Ray Foil

Rektori karika osaluspunktid

Nagu registreerimislehel mainiti, siis võistluspunkte viievõistlusel välja ei jagata, ainult aktiivsuspunkte. See, kui palju iga aktiivsuspunkt väärt on, selgub sarnaselt eelmisele aastale alles novembrikuus, kui tuleb välja tänavuse aasta ülikooli statistika.

Insener: 33 osaluskorda
IT: 18 osaluskorda