Majandusanalüüsi ja rahanduse instituudi doktorant Signe Rosenberg kaitses 19. augustil 2020 oma doktoritöö "Essays on Housing, Monetary Policy and Consumption", juhendajad professor Karsten Staehr (TalTech), dotsent Merike Kukk (TalTech) ja dotsent Lenno Uusküla (Tartu Ülikool; Eesti Pank)

Kaitsmiskomisjonis olid professor Kadri Männasoo (Tallinna Tehnikaülikool), professor Aaro Hazak (Tallinna Tehnikaülikool), dotsent Karin Jõeveer (Tallinna Tehnikaülikool), järelteadur-doktor Rachatar Nilavongse ning oponendid kaasprofessor Konstantins Benkovskis (Stockholmi Majanduskool Riias; Läti Pank, Läti) ja Aleksei Netšunajev (Finestmedia Ltd., Eesti).

Palju õnne!

Signe Rosenberg with the defence committee
Signe Rosenberg koos doktoritöö kaitsmiskomisjoniga (vasakult: Karin Jõeveer, Konstantins Benkovskis, Aleksei Netšunajev, Signe Rosenberg, Kadri Männasoo, Rachatar Nilavongse ja Aaro Hazak)
Signe Rosenberg with her supervisors
Signe Rosenberg koos juhendajatega (vasakult: Merike Kukk, Signe Rosenberg, Lenno Uusküla ja Karsten Stæhr).