Alates 16.08.21 tuleb kõigil spordiklubisse tulijatel ette näidata kas vaktsiinipass, läbipõdemise pass või hiljemalt 72 tunni jooksul tehtud negatiivne testitulemus.

Alates 16. augustist 2021 tuleb TalTechi spordiklubisse sisenedes esitada üks järgmistest dokumentidest:

• vaktsineerimispass

• COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend

• negatiivne COVID-19 testitõend (SARS-CoV-2 antigeen-RTD test peab olema tehtud kuni 48 tundi enne külastust; SARS-CoV-2 RT-PCR test peab olema tehtud kuni 72 tundi enne külastust).

Alla 18 aasta vanustel külastajatel nakkusohutust ei kontrollita.

Tehnikaülikool on omapoolse initsiatiivina pakkumas täiendavat võimalust end vaktsineerida ilma eelregistreerimiseta ning järjekorra alusel. Vaktsineerimspartneriks on Qvalitas, kes toob kohale oma vaktsineerimisbussid:

• TalTechi peahoone parklasse Mustamäel 24. ja 31. augustil kell 10-17

• Eesti Mereakadeemia ette (Kopli 101) 2. septembril kell 10-17

• Virumaa kolledžis (Järveküla tee 75, Kohtla-Järve) on vaktsineerimine kolledži ruumides 2. septembril kell 10.00-15.00

ff