Tallinna Tehnikaülikool liitus Rohetiigri esindusorganisatsiooniga, et aidata Eestil kiiremini tasakaalus majanduse suunas liikuda. Tänaseks on algatusega liitunud juba pea 40 ettevõtet/organisatsiooni.

Rohetiiger

„Tallinna Tehnikaülikool on seadnud endale eesmärgiks eristuda kliimanutikuse ja energiasäästlikkusega ning olla tuleviku linna testkeskuseks. Niivõrd suuri ambitsioone saab ellu viia vaid koostöös partneritega. Näeme Rohetiigri liikmetes häid koostööpartnereid, kellega olla eestvedajaks kestliku ja kliimaneutraalse ühiskonna loomisel. Ainult üheskoos suudame muuta ka ühiskonna väärtushinnanguid, ilma milleta rohepööret teha ei saaks,“ ütles tehnikaülikooli rektor Tiit Land.

Rohetiiger on koostööplatvorm, mille eesmärk on suurendada keskkonnateadlikkust ja panna alus tasakaalus majandusele, nii nagu Tiigrihüpe käivitas tehnoloogiasektori arengu. Rohetiiger koondab sektoriteülest ühiskondlikku tellimust tasakaalus majanduse saavutamiseks. Selleks kogutakse ja katsetatakse keskkonnasõbralikke praktikaid igas sektoris.

Loe Rohetiigri algatuse kohta lähemalt: Rohetiiger.ee