Tallinna Tehnikaülikool koostöös Tallinna Ettevõtlusametiga pakub alustavatele ettevõtjatele tasuta seminarisarja, kus käsitletakse teemasid, millele ettevõtjad oma äriideed teostama asudes peaks tähelepanu pöörama. Loengud toimuvad kord kuus TalTech Mektorys.

TalTech Ettevõtlusakadeemia alustab 2020 kevadhooaega põnevate ettevõtluse ja finantsvahenduse tuleviku teemadega.

Loengusarja eesmärk on avardada ettevõtlushuviliste majandus- ja tehnoloogiaalaseid teadmisi ning toetada ettevõtete ja akadeemia koostööd teadmistepõhise ettevõtluskeskkonna loomisel.

Kevadhooaja avab majandusteaduskonna ärikorralduse instituudi professor Antti Juhana Ainamo, kes räägib kas eesti ettevõtlusmudel on edukas ja mis on selle eripärad võrreldes teiste riikidega. Ta tugineb enda ettekandes eesti ettevõtetes läbi viidud juhtumanalüüsidele nagu nt Tallink, Skype, Playtech, Starship Technologies, Sorainen Law. Seminar toimub neljapäeval, 23. jaanuaril 2020, kell 10.00-11.30 TalTech Mektory Innovatsiooni HUBis aadressil Raja 15 Tallinnas.

Antti Juhana Ainamo on alates 2019. aasta septembrist majandusteaduskonna ärikorralduse instituudi professor ja rahvusvahelise ettevõtluse ja innovatsiooni uurimisgrupi juht, kes on varasemalt töötanud ja teinud teadustööd mainekates ülikoolides nagu Stanford Ülikool, London Business School, Oxford Ülikool, Gothenburg Ülikool, Aalto Ülikool, jpt.

Järgmistel Ettevõtlusakadeemia seminaridel tulevad teemaks finantsvahenduse tulevik, andmete eesmärgipärane kasutamine, digiturundus vs traditsiooniline turundus ja psühhosotsiaalsete ohutegurite hindamise olulisus organisatsiooni juhtimisel.

Lisainformatsioon ja eelregistreerimine: www.tallinn.ee/est/ettevotjale/koolitused

Ettevõtlusakadeemia