Tallinna Tehnikaülikool

TalTech majandusteaduskonna ärikorralduse instituut käis augustikuus külas Comodule ettevõttes, kus majandusteaduskonna vilistlane Gerlin Narits turunduse eest vastutab.

SBG Comodule külastus
Ärikorralduse instituut külas ettevõttes Comodule

Erinevate ettevõtete külastamine on ärikorralduse instituudis tavapraktika, mille laiem eesmärk on mõista, kuidas rakendatakse näiteks jätkusuutlikku äriarengut, teadmus- ja innovatsioonijuhtimist, riski- ja strateegilist juhtimist, turundust, tarneahela juhtimist, majandusarvestust, digiühiskonda, rahvusvahelist äri ja ettevõtlust, jpm.

Ärikorralduse instituudi projekti koordinaator Kelly Otsman: „Meie külastuse eesmärk oli näha, kuidas Tuule tõukerattaid valmistav ettevõte igapäevaselt toimib - mis mured- rõõmud, millised head lahendused, mida hiljem instituut saaks õppetöö kaudu edasi anda. Avastasime Tallinna kesklinnast väga mõnusa atmosfääriga ettevõtte, kus töötajate potentsiaali on rakendatud maksimaalselt- kedagi ei võeta tööle ainult ühe ülesande sooritamiseks, vaid tegevused on roteeruvad, et kõik oskaksid teha kõike. Töökeskkond on mõnusalt multikultuurne ja valitseb roheline mõttelaad ning maailma parandamise eesmärk on norm. Kõik, kes me külastasime Comodulet, vaatame kindlasti Tuule tõukerattaid tänaval nüüd teistmoodi ja olgem ausad, nii mõnelgi meist tekkis isu endalegi tõuks soetada.“

Majandusteaduskonna vilistlane ja Comodule turundusjuht Gerlin Narits: "Nii Comodule asutajad kui ka suur osa tiimist on TalTechis õppinud. Inseneeria õpingute ajal tudengivormelit ehitades tekkis Kristjan Marustel ja Teet Praksil idee, kuidas kergelektrisõidukeid veelgi paremaks teha ja vähendada transpordi jalajälge keskkonnale - nii sündiski Comodule. Loodame, et külaskäik inspireeris TalTech'i õppejõude ja nad kasutavad Comodule't hea näitena, kuidas uuendusliku tehnoloogia ja tugeva missioonitundega on võimalik maailma paremaks muuta."

Suur aitäh Comodule ja meie vilistlasele Gerlin Naritsale toreda vastuvõtu eest!

Kui ka sina soovid majandusteaduskonnaga rohkem koostööd teha, siis kindlasti liitu meie vilistlasportaaliga  ja hoia oma andmed ajakohased.

Laeb infot...