Tallinna Tehnikaülikool

TalTech Taskus külaliseks on HK Unicorn Squad juht Liis Koser. Ta jagab põnevat lugu programmist, mis on loodud murdma stereotüüpe ja inspireerima tüdrukuid tehnoloogia valdkonnas.  

Liis Koser

Unicorn Squad algas Taavi Kotka visioonist oma tütart Helenat inspireerida ja on aja jooksul kasvanud märkimisväärselt, 17 tüdrukuga alustanud programm on laienenud 3000 osalejani. Avasta, kuidas saab tuua tehnoloogia lähemale tuhandetele tüdrukutele ning julgustada neid alates programmeerimisest kuni robootikani. 

Liis selgitab, miks on kriitiliselt tähtis suunata tüdrukuid tehnoloogiavaldkonda astuma ja kuidas HK Unicorn Squad aitab neid sellel teekonnal. Samuti tutvustab ta, kuidas koostöö TalTechiga laiendab veelgi ettevõtte missiooni ja pakub tüdrukutele uusi võimalusi. 

Lõpetuseks jagab Liis nõuandeid, kuidas lapsevanemad ja õpetajad saavad tüdrukuid innustada tehnoloogia ja inseneriteaduste vastu huvi tundma. 

Saade HK Unicorn Squadi juhiga on väga inspireeriv lugu, kuidas tehnoloogiamaailma on võimalik muuta üks tüdruk korraga. 

Kuula saadet Spotifys või Soundcloudis! 

Laeb infot...