Tallinna Tehnikaülikool

Taltech Taskus külaliseks on Kuressaare kolledži direktor ja õppekava kestlikud sinimajanduse tehnoloogiad programmijuht Merit Kindsigo.

Merit Kindsigo

Merit jagab oma lugu, alates inspiratsioonist merenduse ja tehnoloogia valdkonnas tegutsemiseks kuni Kuressaare kolledži direktoriks saamiseni. 

Kuuled, kuidas Merit jõudis oma praegusele ametikohale ja millised olid suurimad õppetunnid ning väljakutsed, mis kaasnesid Kuressaare kolledži direktoriks saamisega. Merit räägib ka sellest, kuidas ta on inspireeritud mere hingeelust ja kuidas see peegeldub kestlike sinimajanduse tehnoloogiate õppekavas. 

Avasta, mis on sinimajandus, miks see õppekava on Eestis ainulaadne ja kuidas see valmistab ette tulevasi spetsialiste töötama sinimajanduse valdkonnas. 

Arutleme sinimajanduse tulevikutrendide ja töövõimaluste üle. Merit toob välja, milliseid rolle ja positsioone võivad programmi lõpetajad täita ning kuidas õppekava valmistab neid ette edukaks ja mitmekülgseks karjääriks sinimajanduses. 

Saad teada, mis teeb õppimise Kuressaare kolledžis nii eriliseks ja kuidas Saaremaa ainulaadne keskkond mõjutab õppetööd ja elukvaliteeti. 

Lõpus annab Merit nõu noortele, kes kaaluvad sinimajanduse õppimist, rõhutades kestlikkuse tähtsust ja kuidas see valdkond pakub põnevaid võimalusi tuleviku kujundamiseks. 

Kuula saadet Spotifys ja Soundcloudis! 

Laeb infot...