Eesti Hariduse Kvaliteediagentuur jagas tunnustust Eesti üli- ja kõrgkoolidele digiõppe ja e-kursuste kvaliteedi eest. Kuue Eesti parima hulgas pälvis digiõppe tipptaseme kvaliteedimärgise Virumaa kolledži vanemlektor Olga Dunajeva kursus “Statistilised meetodid masinõppes“. Lisaks sellele pälvisid e-kursuse kvaliteedimärgi neli Virumaa kolledži lektorite kursust.

Digiõppe tipptase 2024. Olga Dunajeva. TalTech Virumaa kolledž

Vanemlektor Olga Dunajeva

Digiõppe tipptasemega tunnustatakse pedagoogilise lähenemise ja tehnoloogilise lahenduse poolest silmapaistvaid e-kursuseid.

Digiõppe tipptase 2024:

• Statistilised meetodid masinõppes - Olga Dunajeva

E-kursuse kvaliteedimärgi väljaandmise eesmärgiks on tõsta kõrgkoolide digiõppe kvaliteeti ning jagada häid praktikaid. Samal ajal annab see õppuritele kindlustunde, et kursuse tase vastab kvaliteedinõuetele.

Virumaa kolledžis said e-kursuse kvaliteedimärgi 2024 alljärgnevad kursused:

• Andmeanalüüs - Olga Dunajeva
  • Statistilised meetodid masinõppes - Olga Dunajeva
  • Infosüsteemide projekteerimine - Žanna Gratšjova
  • Praktiline füüsika - Sergei Pavlov

Kvaliteedimärgised kuulutati välja 17. mail toimunud HAKA digiõppe kvaliteedi kevadseminaril. Sel aastal tunnistati e-kursuse kvaliteedimärgi vääriliseks 43 ülikoolide ja kõrgkoolide kursust. E-kursuse kvaliteedimärki antakse välja juba alates 2008. aastast.

Õnnitleme ja kiidame oma õppejõude!