Tallinna Tehnikaülikool

Eesti inseneripedagoogika keskuses alustavad alates 08.09.2021 täiendusõpet inseneripedagoogikas ja STEM didaktikas  Riia Tehnikaülikooli ja Vilniuse Gediminase Tehnikaülikooli õppejõud. Täiendusõppe läbimise eesmärgiks on IGIP akrediteeritud inseneripedagoogika keskuste avamine nimetatud tehnikaülikoolides. 

IGIP inseneripedagoogika keskuse avamise eelduseks on, et vähemalt ülikooli 4 õppejõudu on läbinud inseneripedagoogika-alase koolituse IGIP akrediteeritud keskuse juures. 

Eesti inseneripedagoogika keskus on rahvusvaheliselt akrediteeritud ja omab õigust läbi viia rahvusvahelisi koolitusi inseneripedagoogikas ning STEM didaktikas.

Peale täiendusõppe läbimist pakub Eesti inseneripedagoogika keskus mõlemale ülikoolile edaspidi tuge inseneripedagoogika keskuse loomisel, IGIP akrediteeringu taotlemisel ja õppejõudude mentorluses. 

Täiendusõpe toimub veebipõhiselt ja kestab ühe semestri. Semestri jooksul koostavad osalevad õppejõud oma portfooliod ja õpetamisfilosoofiad. Koostatakse mõlema ülikooli täiendusõppe- ja ainekavad insenerivaldkonna õppejõudude koolituseks koos kaasaegse metoodikaga.

Täpsem info:

Tiia Rüütmann 
Eesti inseneripedagoogika keskuse juhataja
Tel 6203255

Laeb infot...