Aastaringse vastuvõtu kaudu on TalTechi Eestist esitatud I ja II astmesse kokku 584 kvalifitseeruvat avaldust. Koos välismaalaste avaldustega on kokku esitatud I ja II astmesse 2562 avaldust.

Eestlaste seas on I astmes praeguse seisuga populaarseimad õppekavad IT süsteemide arendus (sessiooniõpe), Ärindus ja IT süsteemide administreerimine. II astmes on populaarseimad Juhtimine ja turundus, Ärirahandus ja majandusarvestus ning Infosüsteemide analüüs ja kavandamine.

Sadakond Eestis avalduse esitajat on tänaseks saanud ka pakkumise õppima tulemiseks: I astmes 89 ja II astmes 21.

Välismaalaste seas on kõige populaarsemateks praeguse seisuga I astmes Rahvusvahelise ärikorralduse ning Integreeritud tehnoloogiate ja magistriõppes Rahvusvahelise ärikorralduse ning Küberkaitse õppekavad.

Välismaalastest on tänaseks saanud õppekoha pakkumise 281 avalduse esitajat.

Sisseastujad peaksid sisseastumiskatsete kohta käivat infot praeguses eriolukorras jälgima SAISi saadetavatest teadetest, kuna kohapeal praegu katseid ei toimu. Osad katsed lükkuvad edasi ja osad toimuvad veebi vahendusel. Sisseastujate küsimustele vastatakse e-kirjade teel (vastuvott@taltech.ee). Avalduste esitamine www.sais.ee vahendusel jätkuvalt toimib ja avaldusi saab esitada kuni 7. juulini.

TalTech on ainus Eesti ülikooli, mis võimaldab ülikooli astuda aastaringselt. See annab tulevastele tudengitele juba varakult aimu, mida valitud eriala tähendab ning pakub neile võimaluse teha väga teadlik valik. Eelmisel õppeaastal kasutas seda võimalust 36% kõikidest õppima asunutest.

Tutvu TalTechi õppimisvõimalustega teejuht.taltech.ee

Sisseastumisavaldus esita: www.sais.ee