Tallinna Tehnikaülikool

4. novembril toimuva Rektori karika ÖÖkorvpalli nimisponsoriks saab teamsport.ee. Lisaks paneb ettevõte õla alla ka päev hiljem toimuvale ÖÖvõrkpallile. 

nike

TalTechi vilistlase ning AS Jalajälg sporditurunduse mänedžeri Sander Viilupi sõnul töötab Teamsport.ee igapäevaselt selle nimel, et pakkuda nii harrastajatele, sportlastele, klubidele, ettevõtetele, koolidele kui ka loomulikult ülikoolidele parimat tootevalikut ja teenindust, et aidata kaasa ühiskonnas liikumisharrastuse kasvule. 

1971. aastal asutatud Nike on maailma juhtiv sporditarvete, jooksujalatsite ning spordi- ja vabaajariiete tootja. Jalajälg AS on Nike ametlik esindaja Baltimaades alates aastast 1997. Jalajälg AS tegeleb Nike toodete hulgimüügiga ning sellele kuulub ka Nike esinduskaupluste kett. Teamsport.ee on AS Jalajälje hallatav veebipood/platvorm, mis on suunatud Nike klubide ja sportlaste teenindamiseks, samuti ka kõigile teistele, kes soovivad Nike tooteid veebist mugavalt soetada. 

  • Teamsport.ee esitleb: TalTechi Rektori karika ÖÖkorvpall on mugandatud reeglitega 3x3 korvpall, mis toimub 4. novembril algusega kell 20:00. Võistluskeskuseks on TalTechi Spordihoone ÖÖkorvpalli registreerimine kestab kuni 3. novembri kella 23:59!
  • TalTechi Rektori karika ÖÖvõrkpall on pimevõrkpalli reeglitega turniir, kus võrk on kaetud maani kilega ning mängivad segavõistkonnad. ÖÖvõrkpall algab 5. novembril kell 21:00. Võistluskeskuseks on TalTechi Spordihoone. 
    ÖÖvõrkpalli registreerimine kestab kuni 3. novembri kella 23:59!

Korvpalli ja võrkpalli täpsemad juhendid, registreerimise ning reeglid leiad SIIT

Lisaks Teamsport.ee auhindadele sõidavad ÖÖkorvpalli ja ÖÖvõrkpalli võitjad ülikooli kulul 12. novembril Pärnusse Ylipallile ülikooli esindama. 

YliPall on kolmeosalise üritustesarja YLISPORT (YliPall, Üliõpilaste Tali- ja Suvemängud) esimene tudengitele suunatud ülikoolide ja kõrgkoolide vaheline sportlik-meelelahutuslik mõõduvõtt. Sarjas antakse välja aktiivsus- ja tulemuskarikas parimale ülikoolile/kõrgkoolile. Lisaks autasustakse iga spordiala esikolmikut.

Üritust korraldab Eesti Akadeemilise Spordiliidu Ylispordi meeskond, kelle eesmärgiks on tõsta sportlike ja aktiivsete üliõpilaste arvu ning seeläbi parandada noorte üldist tervist ja elukvaliteeti.

Laeb infot...