Tallinna Tehnikaülikool

Tallinna Tehnikaülikooli 9. klasside matemaatika kursusel osaleb rohkem kui 1300 õpilast ning 12. klassi laia matemaatika kursusel üle 1700 abituriendi. Registreerimine on avatud kuni kursuste lõpuni ning osalejate arvule piiri ei ole.

matemaatikatunni tahvel

22. märtsil alustas ligi 1300 üheksandate klassi õpilast TalTechi tasuta matemaatikakursust ja juba nädal aega on 12. klasside kursusel õppinud üle 1700 tulevase koolilõpetaja. TalTechi eksami- ja olümpiaadikooli juhataja Aet Karolin sõnas: „TalTechi matemaatikakursused on väga hästi vastu võetud. Igal esmaspäeval lisanduvate uute matemaatikatundidega saab igaüks talle sobival ajal ja tempos õppida. Videotunde toetavad iseseisvad harjutusülesanded.“

Haridus- ja teadusministeeriumi tellimusel pakub TalTech tasuta kursusi 9. klassile matemaatika lõpueksamiks ja 12. klassile laia matemaatika riigieksamiks valmistumiseks. Mõlemad kursused toimuvad Haridus- ja Noorteameti (Harno) Moodle’i keskkonnas ja nii saavad tasuta kursustel osaleda kõik soovijaid. Kursuste eesmärk on õpilaste ettevalmistamine eksamiteks ning järgmiseks kooliastmeks.

Mõlemad kursused kestavad kaheksa nädalat ning neile on võimalik registreeruda kuni kursuste lõpuni. TalTechi matemaatikaeksamiks ettevalmistavaid kursusi viivad läbi Saue gümnaasiumi matemaatikaõpetajad Silja Kerge ja Alli Salusaar. Kursused valmivad koostöös TalTechi haridustehnoloogia keskusega.

Kursuste täpsem info ja registreerumine on TalTechi eksami- ja olümpiaadikooli lehel: https://www.taltech.ee/matemaatikaeksam2021

Laeb infot...