22. jaanuaril toimus Virumaa kolledžis õiglase ülemineku fondi Ida-Virumaa teaduskonsortsiumisse kuuluvate TalTechi teadlaste koostöönõupidamine.

Õiglase ülemineku fondi koostööseminar Virumaa kolledžis

Nõupidamisel arutati konsultatsiooniettevõtte Civitta kaasabil mitmeid projektiga seotud tehnilisi küsimusi, anti ülevaade planeeritavatest investeeringutest Virumaa kolledži teaduslaboritesse, räägiti teadusprojekti kommunikatsiooniplaanidest ning võrgustikutegevustest.

Seminaril tegid ettekanded kõrgkoolide vahelise teaduskonsortsiumi juht Mare Roosileht, koordinaator Illimar Labent ning turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Ivo Rull.

Teadlaste töörühmade tegevussuundadest andsid ülevaated vanemteadur Vladimir Kuts, lektor Mati Mõttus, vanemteadur Alar Kuusik, täisprofessor tenuuris Tauno Otto, vanemteadur Tarmo Korõtko ja vanemlektor Veroonika Shirokova.

Ühiselt tutvuti kolledži laboratooriumi ruumidega, kus pärast vajalike investeeringute tegemist hakkavad teadusrühmad arendama rohe- ja ringmajanduse lahendusi Ida-Virumaa ettevõtetele.

Vaata seminari fotogaleriid