Mida me sööksime, millises majas elaksime ja millega sõidaksime, kui meie tuleviku üle saaksid otsustada TalTechi teadlased? Johannes Tralla paneb end koos ülikooli teadlastega proovile, et saada teada, milline on meie elu veerandsaja aasta pärast. Vaata saadet „Tuleviku ülikool“ uuesti Jupiterist.

Milline on inimese roll maailmas, kus arvutid muutuvad aina targemaks? Kas oskame tehnoloogia meeletu arengu enda kasuks pöörata? Seda arutati TalTechi arengukonverentsil. Ja arutab koos TalTechi juhtivate teadlastega saates “Tuleviku ülikool” ka Johannes Tralla.

Et aru saada, milline võiks meie elu aastate pärast olla, käib Johannes nii iseauto arenduskeskuses, ülikoolist välja kasvanud edukates iduettevõtetes, ventilatsiooni- ja toidulaborites ning haiglaski. Mida uut ta kliima, nutika tulevikulinna, tervisetehnoloogiate ja toitumise kohta teada sai, selgus 15. märtsi õhtul ETVs. Vaata saadet uuesti Jupiteri keskkonnas

Režissöör Raivo Maripuu, toimetaja Kai Väärtnõu, produtsent Hannela Lippus.