Esimest korda on Tallinna Tehnikaülikool võtmas osa Eesti ettevõtete vahelisest Suvespartakiaadist ning osaleda saavad kõik TalTechi töötajad. Võistlus toimub 14.08-16.08.2020 Käärikul.

Suvespartakiaad on ettevõtetele ja organisatsioonidele mõeldud sportlik nädalavahetus, kus lisaks tavapärastele suvistele spordialadele saab end individuaalselt või meeskondlikult ka meelelahutuslikel aladel.

Mõõtu võetakse sellistel aladel nagu korvpall, pikamaajooks ja kiiking, samuti saab end proovile panna mälumängus, mobiiliheites ning grillimises.

Õhtud lõpetab meelelahutusprogramm retrodiskoga.

Suvespartakiaadi võistlualad ja juhendid: www.firmasport.ee/suvespartakiaad/

Vaata eelmise aasta suvespartakiaadi aftermoviet siit.

REGISTREERIMINE

Osalustasu tehnikaülikooli töötajatele 64.95 eurot, mis sisaldab ürituste osalustasu ja viit toidukorda (lõunasöök R, L, P ja õhtusöök R, L).

Üritusele registreerimine ja osalustasu maksmine toimub Fienta keskkonnas:

Registreerimine on avatud kuni 02.08.2020.

MAJUTUS

Lisatasu eest saab ööbida spordihoone majutuses (sisaldab hommikusööki Käärikul):

• 4-kohaline tuba 60 eurot nädalavahetus (kohtade arv piiratud, saadaval 5 tuba).

Lisaks saab majutuda aedadega piiratud telklaagris Kääriku järve ääres. Telklaagri kasutamise tasu on 10 eurot .

Kui Käärikul asuv majutus välja müüdud, siis võimalik ööbida Kääriku lähedal paiknevates majutus asutustes.