Nädalavahetusel selgitati välja parim riigiasutus võrkpallis. Sarja Eesti sportlikem riigiasutus kuuluval turniiril oli TalTechi töötajate segavõistkond edukas ja naasis turniirilt hõbemedaliga.

Töötajatest koosnev võrkpallitiiim
TalTechi võrkpallitiim

TalTechi tiimi kapteni Merli Reidolfi sõnul oli päev täis tasavägiseid heitlusi, kus tõi tulemuse vanemate mängijate  kogemused vürtsitatud nooremate entusiasmiga. Ühise eesmärgi nimel olid platsil nii insenerid, keemikud, IT- kui majandusteadlased.

Võistkonda kuulusid: Merli Reidolf, Allan Niidu, Merle Lääne, Kirsti Rumma, Tõnis Oja, Fjodor Sergejev, Siim Lomp ja  Vyacheslav Bolkvadze.

Etapivõidu viis seekord koju Eesti Kaitsevägi. Kokku oli mõõtu võtmas 10 võistkonda: Operail, Eesti Töötukassa, Vanglateenistus, Transpordiamet, Eesti Kaitsevägi, Politsei- ja Piirivalveamet, Maksu- ja Tolliamet, TalTech - Tallinna Tehnikaülikool, Kaitse- ning Maaeluministeerium!

Ühtlasi tuletame meelde, et kõik võrkpalli mängivad töötajad (nii mehed kui naised) on oodatud TalTechi spordihoonesse võrkpallitrenni igal reedel kell 18.30-20.30. Spordihoonesse sissepääs töötaja tingimustel. Täpsem info merli.reidolf@taltech.ee