Tulevase EuroTeQ Engineering University koostöö valguses saavad TalTechi tudengid osaleda EuroTechi partneriülikoolide virtuaalkursustel ja väljakutsetel. See on suurepärane võimalus saada osa Euroopa tipp-tehnikaülikoolide kursusest ning teenida ainepunkte. Loe lähemalt EuroTeQ Engineering University koostööst.

EuroTechi partnerid – Müncheni, Taani ja Eindhoveni tehnikaülikoolid, Ecole Polytechnique – hakkavad pakkuma kõigile EuroTechi tudengitele valitud virtuaalkursuseid ja väljakutseid EuroTechi fookusalades. Kuigi tudengite liikuvus on endiselt piiratud, on kultuuridevaheline õppimine asjakohasem kui kunagi varem. Sel põhjusel kutsutakse tudengeid üles kokku tulema virtuaalselt.

Osalema on oodatud tudengid kõigist kuuest EuroTechi partnerülikoolist, aga ka EuroTeQ Engineering University projektiga liitunud TalTechi ning Tšehhi Tehnikaülikooli tudengid.

Liitu valitud kursustega

Osale partnerülikoolide veebikursustel. Aktiivset osalust ja edukalt sooritatud eksamit premeeritakse EuroTechi sertifikaadiga, mis näitab töömahtu ja EAPsid. Ainepunktide ülekandmisest tuleb oma koduülikooliga rääkida varakult.

Virtuaalsed väljakutsed

Kolm virtuaalset väljakutset pakuvad huvitavat projektitööd tudengimeeskondadega kõikidest partnerülikoolidest. Meeskondasid juhendavad valdkonna professorid. Tudengid saavad väljakutsele  läheneda loovalt ning võistelda parima lahenduse nimel. Lõpetamist premeeritakse EuroTechi sertifikaadiga, mis on väärt 3 EAPd. Väljakutsetega kaasnevad kultuuridevahelised koolitused tagavad veel 2 EAPd ning tõendavad kultuuridevahelist pädevust.

Loe lähemalt

Euroteq logo