Tallinna Tehnikaülikool

Tallinna Tehnikaülikoolis (TalTech) alustab sel õppeaastal õpinguid pea 2500 uut tudengit. Nendest ligikaudu 1500 rebast võetakse vastu suurejoonelise orienteerumisega, mis toimub 23. augustil ülikooli Mustamäe linnakus. 

 

Juulius tipikas Avalöögi orienteerumisel

„Tegemist on ainulaadse tudengiüritusega Eestis, mis annab värsketele tudengitele aimu nii ülikooli linnakust, teenustest, koostööpartneritest, aga ka tudengielust ja ajaveetmise võimalustest,“ ütles sündmuse peakorraldaja, TalTechi magistrant ja üliõpilasesinduse juhatuse liige Engel-Mari Mölder
 
„Värskelt keskkoolist tulnud noortele on ülikool esmapilgul aukartust äratav ja hoomamatu. Lõbusas võtmes ülikooliga tutvumine on parim viis ülikooli ellu sukeldumiseks ja uute kaasteeliste leidmiseks,“ lisas ta. 
 
Orienteerumise rada hõlmab endas 15 tegevust, mille on välja pannud TalTechi tudengiorganisatsioonid. Teiste seas on väljas TalTech Cheerleaders, tudengivormel, robotiklubi, orkestrid, koorid ja üliõpilaskogud. Linnaku eri paikadesse on välja pandud põnevaid atraktsioone nagu takistusrajad, robotite võidusõit ja katsed. Koostööpartneritena on kaasatud Solaride ja Eesti Üliõpilaskondade Liit. Sündmust korraldab TalTechi üliõpilasesindus.
 
Melu kestab kella poole kolmest poole seitsmeni. Rebaste orienteerumine annab suure avalöögi ülikooli eelnädalale ning uuesti algavale kooliajale.

Laeb infot...