Kogumine on lõppenud! Suur tänu kõikidele abistajatele.

Tehnikaülikooli peahoone fuajees ning majandusmaja III korrusel olevatesse kastidesse saab annetada erinevaid toiduaineid, et toetada abivajajaid.

Dr Merli Reidolf ärikorralduse instituudist on paar aastat aidanud Toidupanka: „Nii palju häid inimesi on meie ümber ja mul on rõõm, et ma saan omalt poolt koos kolleegidega anda väikse panuse, et need, kellel on võimalik, saaks aidata, et keegi ei peaks tühja kõhtu kannatama.“

Rektor Tiit Land ning mehaanika ja tööstustehnika instituudist dr Kati Kõrbe lähevad koos logistikamagistrantidega 17. detsembril Toidupanka ka ise appi. Kati Kõrbel on väga hea meel, et logistikamagistrandid tahtsid kõik koos ühe päeva Toidupangas abiks olla ja nii saab ühiselt jõulude ajal head teha. Ta lisab: „Praktiliste kogemuste saamine samal ajal kellelegi head tehes või kedagi aidates on jõulude ajal ideaalne õppimise vorm.“

Toidupank