14. aprillil kell 18 algab TalTechis magistriõppe infotund, kus õppimisvõimalusi tutvustavad ülikooli õppejõud ja üliõpilased. Kui aeg osalemiseks ei sobi, saab infotundi ka järelvaadata, kuid oma küsimustele saab vastused vaid reaalajas.

Magistriõppe infoõhtu

Esimesel tunnil annab vastuvõtu- ja nõustamiskeskuse juhataja Anne Urbla ülevaate vastuvõtutingimustest ning alates kella 19-st saab tutvuda Teamsi vahendusel  inseneeria, IT, loodusteaduste, majanduse ja merenduse erialadega. Õppekavade infotundides tutvustavad õppejõud eriala sisu ja õppekorraldust ning tudengid ja vilistlased jagavad oma kogemusi ja soovitusi.

Osade IT magistriprogrammide infoõhtud toimuvad hilisematel kuupäevadel, näiteks digimuutused ettevõttes, äriinfotehnoloogia, informaatika, elektroonika ja kommunikatsioonitehnoloogiad ning küberkaitse (viimaseid kahte järelvaadata ei saa). Täpsem info SIIT.

Tehnikaülikooli magistrikraad on hinnatud nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt.

Näiteks TalTechi avaliku sektori juhtimise ja innovatsiooni eriala magister Ants Vill on ärijuht superkondensaatorite ja energiasalvestussüsteemide ettevõttes Skeleton Technologies. Tema soovitus tehnoloogiasektori vaates on õppida reaalteaduslikke erialasid, mis on tugevalt põimunud inseneeriaga ning seotud rohetehnoloogiatega (energiasalvestid, taastuvenergia ning materjalitehnoloogia). Vill lisas: „Enda kogemusele toetudes leian, et väärtuslikke teadmisi saab omandada kindlasti ka laiemalt majanduse ning õigusteaduste erialadel – tuleviku ehitamisel on need kõik võrdselt olulised.“

TalTechi magistriprogrammid on värskelt uuenenud ja sihivad tööturu vajadusi, ülikooli lõpetajad on oodatud eksperdid tööturul.

Sisseastumisavaldusi saab esitada juba täna infosüsteemis SAIS, dokumentide vastuvõtt kestab kuni 6. juulini. Sobiva eriala leiab magistriõppe infoõhtult või tehnikaülikooli veebist