Tallinna Tehnikaülikoolil valmis koostöös algatusega Tagasi Kooli mugav Tudengivarju broneerimissüsteemi, et võimaldada hõlpsalt viia kokku tudengid ja gümnasistid. Koolivaheajal varjutas tudengeid 78 noort.

„Broneerimissüsteem on soojalt vastu võetud nii tudengite kui ka kooliõpilaste poolt. Esimeste nädalate jooksul on registreerunud 77 tudengit, kes soovivad kooliõpilasele tutvustada, mida ülikoolis õppimine üldse tähendab, milline on tudengi argipäev, milliseid võimalusi pakub TalTech ja palju erineb ülikool gümnaasiumist,“ rääkis TalTechi vastuvõtuturunduse koordinaator Helen Raja.
Kooliõpilastel on hetkel võimalus valida 303 erineva aja vahel. Populaarsemad õppeprogrammid on ärindus (19 broneeringut), arhitektuur (16 broneeringut), rakenduskeemia, toidu-ja geenitehnoloogia (14 broneeringut).
Tudengivari on noor, kes soovib saada paremat ülevaadet ülikoolist ja pakutavatest õppekavadest eesmärgiga teha läbimõeldud otsus haridustee jätkamisel.
Tudengivarjuks oodatakse 10.-12. klasside õpilasi terve õppeaasta, sealhulgas koolivaheaegadel.

www.taltech.ee/tudengivari