Tallinna Tehnikaülikooli 17. vilistlaste tenniseturniiril, mis oli mõeldud ka töötajatele ja tudengitele, osales 36 mängijat – 22 meest ja 14 naist. Võisteldi kahes klassis, tugevusastmed ja paarid sobitas oskuslikult kokku peakohtunik Ken Kristjan Toomjõe. „Tase ja konkurents olid sel aastal kõvad, mängud tasavägised,“ tunnistasid osalenud.

Vilistlaste tenniseturniir 2022

Forus Tennisekeskuse siseväljakutel peetud turniiri võitjad olid I tugevusklassis Erko Toomet, Marion Milk ja Marianna Karm, II tugevusklassis Aivar Kamm, Paul Latserus ja Silver Rits. Auhindadeks olid graveeritud võidutaldrikud, Tallinna Tehnikaülikooli meene (seljakott, akupank, termos) ning vahuvein.

Turniirile registreeruti üksi, paarilised selgusid kohapeal. Mängiti traditsiooniks saanud paarismängu ajatennise formaadis, mängu pikkus oli üks sett. Kui ajasignaal kõlas enne seti lõppu, mängiti pooleli olev geim lõpuni. Seisult 40:40 mängiti alati otsustav punkt nii, et tõrjuja sai valida kasti.

Järgmisel aastal soovitakse korraldada turniiri samas formaadis ja samas asukohas, küll tegid osalejad ettepaneku uurida võitluse korraldamise võimalusi rannatennises või padelis.

Tallinna Tehnikaülikool pakub vilistlastele veel võimalust osaleda golfiturniiril ja tipikate rattamatkal. Toimuvad ka teatriõhtu, mälumäng ning linnakupidu koos vilistlaste kokkutulekutega.

Järgmise toreda üritusena toimub 25. novembril algusega kell 19 Tallinna Tehnikaülikooli aulas legendaarne Starry Night. Õhtut juhib Mart Sander, muusikalise poole eest hoolitseb TalTech BigBänd, kelle saatel astuvad solistidena üles Mart Sander, Sofia Rubina, Uku Suviste ja Heldene Aeg. Järelpidu peetakse koos DJ Leho Valmasega.

„Head suhted ülikoolipere, vilistlaste ja tulevaste vilistlaste ehk tudengite vahel on väga olulised,“ kinnitas rektor Tiit Land, kes ootab vilistlasi nii täiendõppesse kui ka läbi stipendiumite väljaandmise tulevikku panustama.