Palju õnne kraadi kättesaamise puhul. Suur töö on selja taga ja nüüd on õige moment aeg maha võtta. Pole midagi paremat kui tulla kasvõi terve kursusega Üliõpilaste XX Suvemängudele TalTechi esindama!

Suvemängude koordinaator TalTechis Jasmin Mursula

Suvemängud toimuvad 28.–30. juunil kaunis Lõuna-Eestis Käärikul. Juubeli puhul on kõik vilistlased eriti oodatud. Kokku saab võistelda 40 alal, neist 27 on punktialad ja 13 meelelahutuseks. Kui oled heal tasemel sportlane, on sul võimalus Eesti parimate tudengitega omal alal rinda pista, kui aga oled pigem pühapäevasportlane, siis on see ka üritus, kus saab pingevabalt proovida huvitavaid spordialasid, nagu näiteks seinamäe 100, vibulaskmine, sääsetapmine, pannkookide kiirussöömine, mobiiltelefoniheide, elamusjooks või naiste mudamaadlus. Soovi korral saab ka lihtsalt grillida (ja samal ajal oma ülikoolile punkte teenida!) ning sõpradega suve nautida, sest Käärikul on mõnus järv.

Vilistlastele on eraldi aktiivsusarvestus ja auhinnad!

Kas hakkasid juba soojendust tegema? TalTech on kahekümnest Suvemängude toimumise korrast toonud võidu koju kuuel korral, see on rohkem kui ükski teine kõrgkool. Teeme seda taas! Tule anna oma panus ja hoiame üheskoos TalTechi lippu kõrgel!

Pileti hinna sees on osalemine võistlustel, TalTechi spordisärk, toitlustus ja peoprogramm. Ööbimine toimub suveseiklusele kohaselt telkides.

Mente et musculus – suvemängudel näeme! ■

Tähtsad lingid:
Suvemängude veebileht
Sündmus Facebookis
Grupp Facebookis

Man jumping into the water.