TalTechi koostööpartner, Ülemiste City, kutsub üliõpilasi osalema 10. veebruaril ingliskeelsel veebisündmusel Road Trip to Ülemiste City Hub! Põnevaid praktikakohti tutvustavad tippettevõtted nagu Ericsson Eesti AS, Cleveron AS, Kühne + Nagel IT Service Centre AS, Tele2 Eesti AS ja ABB AS. Sündmusel osalemiseks tuleb registreeruda hiljemalt 7. veebruaril.

Picture of students in Ülemiste City.
TalTechi tudengid Ülemiste Citys

Mis praktikakohad pakkumisele tulevad?

ERICSSON EESTI

Hindame IT-tudengeid, kes tunnevad front-end või back-end arendust, C-keeli, suurandmeid või soovivad töötada Smart Manufacturing tarkvarasüsteemidega. Meie tiimi sobid hästi, kui oled motiveeritud, meeskonnamängija ning oskad hästi inglise keelt. Plaanime 2022. aastal vastu võtta 60 uut praktikanti!

Pakume praktika võimalusi nii kevadeks kui suveks. Kõik praktikakohtade kuulutused avaldatakse www.cv.ee kodulehel.

Kujuta ette paremat ja helgemat homset. Sina võid olla see, kes selle võimalikuks teeb.

CLEVERON

Cleveron on maailmas innovatsiooniliider robootiliste pakiautomaatide ja viimase miili click and collect-lahenduste loomisel jae- ning logistikasektorile.

Pakume praktikavõimalusi nutikatele ja motiveeritud tudengitele nii Eestist kui välismaalt. Erialad: HR, dokumendihaldus, müük, protsessijuhtimine, logistika, tootmine, IT, tarkvara, inseneerika ja tehniline kirjutaja. Praktika aeg ja maht on vastavalt kokkuleppele, kuid pakume praktikat ka alates ühest päevast. Lisainfo ettevõtte kohta: cleveron.com/ettevottest

Praktikale või tööle kandideerimiseks võta ühendust: personal@cleveron.com

KÜHNE+NAGEL IT Service Centre

Kühne+Nagel on muutumas täielikult tehnoloogiapõhiseks ja andmepõhiseks väärtusahela pakkujaks. IT-l on meie ettevõttes oluline roll ning meie IT-meeskond kasvab järjepidevalt aina suuremaks. Kui oled huvitatud saama Full Stack tarkvarainseneriks, DevOpsi inseneriks või hoopis Global Service Desk spetsialistiks, siis oled meile õige praktikant! Meie töökeeleks on inglise keel ning töötame nii kontorist kui kodukontorist Eestis. Ootame sind!

TELE2 EESTI

Tele2 suvepraktika ja ainulaadne juhtkonna praktika ootavad julgeid, ägedaid ja pööraseid tegijaid. Muudame koos maailma!

Otsime suvepraktikante erinevatesse osakondadesse: nii e-ärisse, tehnoloogiasse, toote ja teenuse juhtimisse, seadmeärisse, turundusse ja äriturvalisusesse. Juhtkonna praktikandina on võimalus alustada karjääri kohe tipust ehk juhtkonna paremal käel, saades aastaga proovida erinevaid valdkondi. Eestikeele oskus vajalik. Lähemalt saab lugeda: www.tele2.ee/praktika.

ABB

Anname hoogu ühiskonna ja tööstuse ümberkujundamiseks, et saavutada tootlikum ja jätkusuutlikum tulevik.

Tule liitu meiega ja anna oma panus! Motiveeritud üliõpilasi ootab üle 30 praktikakoha finantsteenuste, hangete, HSE (tervis, ohutus ja keskkond), turunduse, personali, test- ja (Embedded) tarkvara arendajate ning inseneeria valdkondades. Kandideerimisperiood algab 14. veebruaril. Kirjutame tulevikku. Koos!

Osale 10. veebruaril kl. 14.00-15.30 LIVE ülekandes ja leia omale parim praktikakoht!

Sündmusele saab registreerida kuni 07.02 siin: www.shorturl.at/hEL01 Veebilingi sündmusel osalemiseks saadame kolm päeva enne toimumisaega.