Tallinna Tehnikaülikool

TalTechi majandusteaduskond koostöös ettevõttega Recrur on loonud tööandjatele ja oma tudengitele unikaalse praktikavahenduskeskkonna, mille eeliseks on kasutajamugavus ning automatiseeritus.

Kogu suhtlus, alates kandideerimisest ning lõpetades värbamisega, on koondatud süstematiseeritult veebiportaali. 

Miks võiksid tööandjad portaali kasutada?

  • Kuulutuse sisestamine on lihtne ja kiire.
  • Kandidaatide haldamine, oma talendibaasi moodustamine ning kiire tagasiside andmine on ühes keskkonnas.
  • Kõiki andmeid saab lihtsalt analüüsida ja statistikaks vormida.
  • Kogu värbamisprotsessist on detailne ülevaade nii tööandjal, ülikoolil kui ka üliõpilasel.
  • Keskkond on spetsialiseerunud üliõpilaste värbamisele.

TalTechi andekad praktikandid aitavad ettevõtjatel leevendada vähese tööjõu probleemi. „Eestis on kvalifitseeritud tööjõu järgi suur puudus. TalTechi platvorm annab tööandjatele ligipääsu pädevatele noortele, kes on kõrgelt motiveeritud ning saanud tugeva erialase hariduse,“ kinnitas Recruri tegevjuht Marit Alaväli.

„Loodud platvorm on eriline ja unikaalne rakendus Eestis, mis loob selge ja läbipaistva silla tudengite ja tööandjate vahel. Uues keskkonnas saavad üliõpilased iseseisvalt kandideerida praktikakohtadele ja tööpakkumistele ning sellega panna aluse oma tulevaseks karjääriks,” rääkis praktikaportaali projektijuht Laura Lõhmus TalTechi majandusteaduskonnast.

Praegu on praktikaportaali kasutajateks tööandjad ning TalTechi majandusteaduskonna tudengid, kuid tulevikus plaanitakse portaali laiendada ka teistele tehnikaülikooli tudengitele.

Portaal võimaldab tööandjatel hõlpsasti värvata noori talente ärijuhtimises, majandusanalüüsis, turunduses, riigi- ja õigusteadustes ning väga paljudes teistes valdkondades.

Parktikaportaaliga saab tutvuda: sbg.career.taltech.ee

Laeb infot...