Eesti ainukese tehnikaülikoolina soovime olla teerajajaks kliimaneutraalse tuleviku loomisel ning digipöörde eestvedajaks. Kõigepealt meie ülikool kliimaneutraalseks ja seejärel kogu Eesti.

Eesti kõige uuendusmeelsemaks ülikooliks nimetatud Tallinna Tehnikaülikool tegi juba kuuekümnendatel tolle aja kohta küllaltki julge ja innovaatilise sammu – ehitas Mustamäele suure ülikoolilinnaku ja koondas kokku kõik õppehooned, mis varem üle linna laiali olid. Järgneva kuuekümne aasta jooksul ülikoolis toimunud innovatsioon ja katsetused on arendanud elu ka Eestis tervikuna. TalTechis on oskusi ja ambitsiooni teha veelgi suurem hüpe ja olla eeskujuks teistelegi.

Vaata videost, kuidas TalTech plaanib saada Eesti esimeseks kliimaneutraalseks ülikooliks.