Veel kaks nädalat on saab külastada koos kuraatoriga juubelinäitust „Kampus 60 Tallinna Tehnikaülikool Mustamäe luidetel“. Väljapanekuga tähistatakse 60. aasta möödumist ülikooli jõudmisest Mustamäele, olles linnaosa esimene asukas seni hoonestamata liivaluidetel.

Kampus 60 fuajee

Viimasel kahel kuraatorituuril saab külastaja põhjaliku ülevaate Tallinna Tehnikaülikooli teekonnast 1918. aastast kuni 1990. aastate taasiseseisvumiseni, samuti tutvuda ülikooli akadeemilise keskkonna väljakujunemisega Mustamäel. Raamatukogu klaasgaleriis on taasiseseisvumise järel rajatud ülikooli hoonestusele ja tulevikuvisioonidele pühendatud ekspositsioon.

Viimastele kuraatorituuridele saab tulla 8. juunil ja 15. juunil algusega kell 14:00, kohtumispaigaks on Tallinna Tehnikaülikooli peamaja fuajee.

Ekskursioone viib läbi näituse kuraator ja Tallinna Tehnikaülikooli arhitektuuri ja urbanistika akadeemia dotsent Epi Tohvri.

Huvilistel palume end eelnevalt registreerida.