Juba 13. korda korraldab TalTech Virumaa kolledž Ida-Virumaa noortele informaatikapäeva. Tänavune informaatikapäev toimub teemal "Jätkusuutlik infovoog" ning sellest oodatakse osa võtma kokku ligi 60 gümnasisti, kutsekoolide õpilast ja tudengit vanuses 15-21 aastat.

Informaatikapäev Virumaa kolledžis 15.02.2024

TalTech Virumaa kolledži partnersuhete juht Anna Kaljusaare sõnul toimub informaatikapäevale registreerunud võistkondade vahel  viktoriin. Samuti praktiliste ülesannete lahendamine info kodeerimise ning edastamise teemadel.

„Registreerumine osalemiseks oli aktiivne, kõik kohad on juba täis,“ märkis Kaljusaar.

Informaatikapäeva parimatele on auhinnad välja pannud TalTech Virumaa kolledž, Eesti Energia, Eastman Specialities, Kiviõli Keemiatööstus ja Viru Keemia Grupp. Tegevusi toetatakse projekti nr RE.2.01.22-0583 "Ida-Virumaa Haridusklastri käivitamise II etapp" raames.

Informaatikapäev "Jätkusuutlik infovoog" toimub 15. veebruaril  kell 12.00-14.30 TalTech Virumaa kolledžis (Kohtla-Järve, Järveküla tee 75).

Lisainfo:

Anna Kaljusaar