Tänavu kevadel tähistakse TalTechi Virumaa kolledžis 65 aasta möödumist tehnilise kõrghariduse andmisest Kohtla-Järvel.

Virumaa kolledži vilistlaste kokkutulek 2024

Aastatel 1959-1969 tegutses siin TPI õppe-konsultatsioonipunkt, aastatel 1969-1992 TPI üldtehniline teaduskond ning aastatel 1992-2000 Virumaa kõrgkool.

Alates aastast 2000 tegutseb eelnimetatud õppeasutuste järglasena TalTechi Virumaa kolledž.

Kolledži direktor Mare Roosilehe sõnul on nende aastate jooksul Kohtla-Järvel kõrgharidust kinnitav diplom antud rohkem kui 3100 lõpetajale.

„Kutsume nüüd kõiki vilistlasi, endisi ja praegusi töötajaid 3. mail toimuvale kokkutulekule. Kohtla-Järvel tuleb meeleolukas pidu, kus mõnusas tujus meenutatakse olnut ja tutvutakse tänase kolledžiga,“ ütles Roosileht.

Kokkutuleku raames toimub ühispildistamine, rohelise jalajälje suurendamine, lõbusad ühistegevused, oksjon, tants jpm.